Villa Kiralama fiyatları ile ilgili detaylar için web sitemizi ziyaret edebilir ve 05325849458 no-lu Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BALAYI VİLLASI NEDİR?
Yeni evli çiftlere uygun şekilde tasarlanmış genellikle tek yatak odalı ve jakuzisi olan havuzu
dışarıdan görünmeyen güzel vakit geçirebilecekleri özel villalara verilen isimdir.

ÖZEL YÜZME HAVUZLU VİLLA NEDİR?
Sadece size ait yüzme havuzu ve havuz terası olan villalardır.

MUHAFAZAKAR ( HAVUZU KORUNAKLI) VİLLA NEDİR?
Havuzu ve bahçesinin etrafı doğal, yüksek duvarlar veya çit vb setlerle kapatılarak villanın dışarıdan görünmesinin tamamen engellenerek muhafazakar aileler için korunaklı hale getirilmiş villalara denilir.

VİLLA KİRALAMA SÜRESİ NEDİR?
Villa sahibi tarafından talep edilen minimum konaklama süresidir ve villalara göre farklılık gösterebilmektedir. Genellikle villamız 4-5 geceden az konaklama kabul etmemektedir.

VİLLA KİRA BEDELİNE NELER DAHİLDİR?
Villalarda genel olarak ihtiyaç malzemelerinin tümü bulunur. Detaylı listesine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Aksi belirtilmedikçe, elektrik, su, internet giderleri, tüpgaz ücreti, villanın giriş çıkış temizliği (haftada bir kez yapılır), havlu ve çarşaf değişimi ve havuz, bahçe bakımı da fiyatlara dahildir.

HAVUZ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMAKTADIR?
Havuzlar günlük düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Klor ve ph seviyesi ölçüleri yapılıp duruma göre iilaçlanarak hijyenilk olarak tertemiz tutulmaktadır.
Ekipler misafirlerimizin rahatsız olmaması için genellikle sabah 06:00 ile 09:00 arası veya sizin istediğiniz bir saatte villalarımızı ziyaret etmektedirler.

VİLLALAR NE SIKLIKLA TEMİZLENİYOR, HİZMETÇİ ve AŞÇI HİZMETİ VAR MI?
Villalar misafirlerin girişinden önce temizlenir, çarşaf, havlu vb. her türlü tekstil ürünlerinin değişimi yapılır. İki hafta üzeri konaklamalarda ücretsiz olarak haftada bir ara temizlik yapılır.
Daha sık temizlik talepleri için ek ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca villanıza ücretli olarak hizmetçi, aşçı talep edebilirsiniz.

REZERVASYON YAPTIĞIM VİLLAYA NASIL ULAŞIRIM?
Tatilinizden 48 saat önce Saklı Villa ekibi sizinle iletişime geçerek, sizi kimin karşılayacağı ve buluşma noktası bilgilerini size iletecektir. Villaya ulaşım ve yerleşim aşamasında ekibimizden bir görevli size refakat edecektir.
Not: Ulaşım tamamen size aittir.

BİR KAÇ BAYAN OLARAK YAT KİRALAMAK İSTESEK BAYAN KAPTAN İMKANINIZ VAR MI?
Evet, Saklı Villa olarak Türkiye’de çok az sayıda olan bayan kaptanlar ile hizmet vermekteyiz.