EN GÜVENİLİR VİLLA TATİLİ KİRALAMA FİRMASI SAKLI VİLLA

Türkiye`nin en güvenilir villa tatili kiralama firması saklı villa olarak www.saklivilla.com sitemizde Kaş, Kalkan, Fethiye, Bodrum, Marmaris, Sapanca, KKTC gibi çeşitli turizm bölgelerinde en güvenilir villa kiralama firması kalitesine yakışır ölçüde hizmet vermekteyiz.

NASIL VİLLA KİRALANIR?

Villa kiralamak için öncelikle villanızı seçerek işe başlayınız.

www.instagram.com/saklivilla veya www.saklivilla.com sayfamızdan villanızı seçtikten sonra kiralamak istediğiniz tarihleri de belirlediyseniz sonrasında whatsapp hattımızın birinden (0532 58 494 58) belirlediğiniz evle ilgili bir istek gönderiyorsunuz.

Saklı villa ekibimiz beğendiğiniz villanın müsaitliğini son kez kontrol edip rezervasyon işleminizi başlatıyor.

Şirket hesabımıza ücretin %30 kısmını yatırdıktan sonra sistemden villa kiralama sözleşmesi imzalıyorsunuz. Böylelikle seçtiğiniz villa, istemiş olduğunuz tarihlerde sizin adınıza rezerve edilmiş oluyor. Kalan ücreti ise eve girişte ev sahibi veya yetkili kişiye teslim ediyorsunuz.

VİLLA KİRALAMAK İÇİN VİLLANI SEÇ, SEPETE EKLE, REZERVASYONU TAMAMLA

Web sitemizden villa kiralamak isterseniz ön rezervasyon oluşturmak için önce tarihleri girerek villanızı arama tuşuna basın, ardından seçenekler arasından beğendiğiniz villayı sepetinize ekleyin ve ön rezervasyon talebini iletiniz.

Saklıvilla ekibimiz size dönüş sağlayarak müsaitliğe göre işleminizi tamamlayacaktır.

VİLLANIZ SİZİ BEKLİYOR

Tatilinizden 48 saat önce Saklı Villa ekibi sizinle iletişime geçecek ve sizi kimin karşılayacağı bilgisinin yanı sıra, buluşma noktası bilgilerini size iletecektir. Özenle hazırlanmış villanıza ulaşım ve yerleşim aşamasında ekibimizden bir görevli size refakat edecektir.

Bir cevap yazın

Not: Bu sitedeki yorumlar Bookyourtravel internet portalının değil, yazarların görüşlerini yansıtır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınılması istenir. Herhangi bir yorumu gerekçe gösterilmeksizin silme hakkını elimizde tutuyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Required fields are signed with *