Kalkan

Kalkan

Things to do - general

Kalkan’da Nereye Gidilir?

Kaş, Kalkan, Fethiye ve Kayaköy kiralık villa ve yazlıklarda tatilinizi geçirirken, çevreyi gezmek, görmek, tarihi ve turistik yerleri keşfetmeniz için aşağıdaki yerleşim yerlerini, size rehberlik etmeleri amacıyla inceleyebilirsiniz. Dünyanın en uzun plajları arasına giren Patara Plajı, Likya uygarlığının merkezi, en romantik plaj seçilen Kaputaş Plajı, İngilizlerin uğrak ve yerleşim yeri Kalkan, dalış ve paraşüt merkezi Kaş, butik şehir Fethiye, tarihi Rum yerleşim yeri Kayaköy, Blue Lagoon diye anılan Ölüdeniz, tarih kokan Tlos, Noel Baba’nın şehri Demre, doğanın insanlığa armağanı Yakapark, yeşillik, su, temiz hava, meşhur alabalık restaurantları olan İslamlar Köyü ve daha fazlasını gezip görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

KALKAN
Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı küçük, güzel Akdeniz’in maviliğine uzanan, tarih, deniz ve doğanın iç içe girdiği bir kasabadır. Kalkan’ın bundan 150 – 200 sene önce, hemen yakınında bulunan Meis isimli Yunan adasından gelen tüccarlar tarafından kurulduğuna inanılır. Kalkan için kiralık villa cenneti de denilmektedir. Kalkan 1920′li yıllara kadar “Kalamaki” adıyla anılan eski bir Rum balıkçı köyüydü. Çok sayıda turist Kalkan’dan villalar alıp buraya yerleşmekte veya yazlarını tamamıyla burada geçirmektedir. Kalkan sizlere lüks işletmelerle tatil olanakları sunduğu gibi, çeşitli tarihi mekanlar ve plajları ile de göz zevkinize hizmet vermektedir. Kalkan, bünyesinde bir yat limanı da bulundurduğu için, yat turizmini sevenler için de iyi bir dinlenme yeridir. Kalkan Körfezi ve çevresindeki koylar bir çok kez “Mavi Bayrak Ödülü” almaya hak kazanan temizlik ve güzelliğe sahiptir. Yatların konaklayabileceği ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri marinası, barları, yat limanı çevresindeki balık lokantaları, incik boncuk ve el işi satan tezgahları, dükkanları, pansiyonları ve otelleriyle Kalkan gürültüden uzak, sakin bir tatil geçirmek isteyen, değişik bir atmosfer arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kalkan’da Kiralık Yazlık tatili yapan herkesin büyüleneceği teraslar üzerine kurulu restaurantları ile de Teras Cenneti olarak da adlandırılan Kalkan’da yemek yerken muhteşem bir deniz ve günbatımı manzarası sizlere eşlik eder. Ayrıca sizlere özel olarak yapılan tekne turları ile de Turkuaz’ın ve Mavi’nin tonlara sahip Akdenizin tadını çıkartabilirsiniz.

Günümüzden yaklaşık 2500 yıl önce yaşamış olan ünlü tarihçi Herodot’un, Kalkan’dan “Dünyada yıldızlara en yakın yer” olarak bahsettiği söylenmektedir.
Geceleri kendinizi bir çok alternatifi olan eğlence sektörünün içine atarak, stres atabilir eğlenebilirsiniz. Ayrıca yabancı konuklarımız sayesinde de “The Independent Gazetesi”, 30/12/2006 tarihli yayınında Kalkan’ Avrupa’nın “En Romantik Tatil Yeri” seçmiştir.

Kalkan’da, kuzu kebabı, saç kavurma, gözleme çeşitleri, ızgara balık çeşitleri yiyebilir, incik boncuk, takı, kök boyası ile boyanmış el işi kilim ve halı satın alabilirsiniz.
Bu bölge dalış sporları için çok uygundur. Öksüz Ada limana yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Genellikle gece dalışlarının yapıldığı bu adada iki dalış noktası vardır. Gece dalışları daha sığ sularda yapılmaktadır. 7-8 metrelerden sonra ahtapot ve karavidaların kovuklar içinde belirmesiyle renkli ve hoş dakikalar başlamaktadır. Diğer dalış noktalarına da yakınlığından dolayı gündüz dalışlarında gezgin barakuda ve lagoslar görülmektedir.

Kalkan’a ulaşım daha çok karayolu ile yapılmaktadır. Antalya-Kalkan arası 215 km’dir.

 

DEMRE (Myra)

Demre, her zaman Likya’nın en önemli şehirlerinden birisi olarak bilinir. Burada St. Nicholaus Kilisesi vardır. Bir Rus Prensi 1862 yılında Kiliseyi restore ettirmiş olup, St.Nicholaus Rusya’da çok kutsal sayılmaktadır. Ruslar bir kilise çanı ilave ederek kubbeyi bir ilaç tonozu ile değiştirmişlerdir. St.Nicholaus çocukları, gemicilerin ve ağır işlerde çalışan işçilerin koruyucu azizidir. Bilindiği üzere de bütün Dünya çocuklarının Noel Babasıdır.

 

KSANTOS (Xanthos)

Ksantos (Xanthos), Kaş’ın Kınık köyünde, denizden 10 km. uzaklıktaki bir tepede yer alır. Lykia (Likya) birliğinin başkenti olan Ksanthos’da görülebilen eserlerin çoğu Helenistlik devire aittir. Kent surları, agora, bazilika, tiyatro ve nekropolisteki mezar anıtları da gezilecek yerlerdendir. Kalkan’a olan uzaklığı 18 km’dir.

 

ÖLÜDENİZ

“Tanrının Dünyaya bahşettiği cennet” olarak adlandırılan Ölüdeniz, ülke dışına taşan ünü ile dünyaya mal olmuş bir turizm merkezidir. Kalkan Villa tatili yapıyorsanız da mutlaka buraya uğrayın. Çarpıcı güzelliğe sahip Ölüdeniz, adı gibi sakin ve kıpırtısız. Fethiye’ye 14 km uzaklıktadır Ölüdeniz. Belcekız koyu ve bu koyun içinde uzanan kumsalı yürüdüğünüzde eşsiz Ölüdeniz’i görüyorsunuz. Dibinde tek bir yosun bile yok. Bembeyaz kumlarla örtülü. Suyun ve dibindeki kumun kırdığı ışık ünlü turkuaz rengini veriyor Ölüdeniz’e… Kıyılara kadar uzanan yemyeşil çam ormanları, içinde yeşilin, mavinin ve morun her tonunun görülebileceği ılık denizi, uzun kumsalı ile Ölüdeniz bir dünya harikası. Son yıllarda, 1975 m. yükseklikteki Babadağı’nın doruklarından paraşütle atlayanlar, dünyanın en nefes kesici manzarasıyla karşılaşıyor.Yılın on ayı denize girme olanağı sunan bu eşsiz koyda çok sayıda turistik tesis, restoran, alışveriş merkezi ile üniteler bulunuyor.

 

YAKAPARK

İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı eşsiz bir dinlenme yeridir. Yaka Köyü’nden 2 km.’lik bir yolla ulaşım sağlanmaktadır. Harika bir dinlence yeridir, yaz günlerinin bunaltıcı havasından kaçıp mutlaka buraya, soğuk ve tertemiz sularda serinlemeye, harika restaurantlarda hem köy kahvaltısı yapmaya, hem de alabalık restaurantlarından taptaze alabalık yemeye gelmelisiniz. Tlos antik kente oldukça yakın biryerde konumlanmıştır.

 
TLOS
Bu Antik kent Kalkan’a 40 km uzaklıkta bulunan Yaka Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Akropol’ün kuzey-doğu yönündeki erken döneme ait sur duvarları ile kaya mezarları likya kültürünün örneklerindendir. Daha çok doğu ve güney-doğu kesiminde izlenen sur duvarları ise roma döneminde inşa edilmiş olup, Bizans Döneminde birçok yapı ve hatta bazı lahit mezarların malzemesi kullanılarak onarılmıştır. Fethiye, Kaş ve Kalkan’da tatilinizi geçiriyorsanız eğer, buraya gidip tarihi bir mekanı gezmek, yıllar öncesi Likya Uygarlığı’nın kalıntılarını görmek, o yıllardaki insanların yaşamlarından bir kaç kesit de olsa bilgilenmek çok güzel olacaktır.
SAKLIKENT
Saklıkent, doğal ortamda size tüm güzellikleri sunan muhteşem doğası ve inanılmaz güzel buz gibi suyu ile gizli bir doğa harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalkan’a sadece 30-40 dakika mesafede olan Saklıkent, ulaşımı da çok kolay bir yerdir. Kalkan’a kiralık yazlık villa tatili için gelmişseniz, Kalkan ve Kınık’tan belirli saatlerde buraya dolmuşlar kalkmakta olup Fethiye’den de kolay bir şekilde Saklıkent’e gelebilirsiniz. Bu doğal güzellik içersinde geçirilen saatler  tüm sorunlarınızı soğuk suyu ile alıp götürecektir. Burada konaklama imkanınız olduğu gibi günübirlik gezilerle de gezebilirsiniz. Saklıkent kanyonunda çeşitli su sporları yapıp adrenalinizi yükseltebilirsiniz. En iyisi siz gezin ve tadına varın, anlatmakla bu güzelliklerin tadına varılmaz. Saklıkent kanyonu 17 km uzunluğunda olup bunun ilk kilometreleri herkes tarafından, 7 km si ise orta zorlukta olup gezilebilir. Ama 17 km’nin tümünü geçmek için profesyonel ekipmanlılar gerekmektedir.
PATARA
Kalkan’a 15 km. uzaklıkta bulunan bu Antik Kent, limanın doğu yakasında geniş bir alana yayılmış durumdadır. Kalkan veya Kaş’ta kiralık havuzlu villa tatili yapıyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız. Kent ve limanı, yaklaşık 3 km. uzunluğundaki vadinin girişindedir. Patara Limanı, Xanthos  (Eşen)  Çayı’nın getirdiği alüvyonlarla dolunca bugünkü görünümünü almıştır. Kentin adından ilk kez Herodotos söz eder. Rivayete göre Patara, kentin kurucusu, “Su Perisi Lykia” ile Apollon’un doğduğu yerdir. ‘Noel Baba’ olarak adlandırılan “Saint-Nicholas” Patara’lıdır. Hz. İsa’nın havarilerinden “Saint Paul”, Roma’ya gitmek için Patara’dan gemiye binmiştir ve Patara, Erken Hiristiyanlık Dönemi’nde Piskoposluk merkezi olmuştur. Son kazılarda Likya şehirleri arasındaki mesafeyi gösteren yol kılavuzu bulunmuştur. Kılavuz, Dünya karayollarının en eski ve en kapsamlı yol levhasıdır. Patara Tiyatrosu (M.Ö.2.yy.) bir yamacın eteğine kurulmuştur ve tahmini 10.000 kişiliktir. Tiyatronun kumla kaplı olan bölümleri temizlenmiş ve yapı ortaya çıkarılmıştır. Patara antik kentinde yapılan arkeolojik kazı çalışmaları devam etmektedir. Patara Plajı bulunduğu kıyıdaki en uzun ve en görkemli plajdır. Kumsalın uzunluğu 18 km. dir. İnce kumu ve sığ denizi ile bilinen Patara Plajı dünyanın en güzel plajları arasında gösterilmektedir. Patara Plajının bir özelliği de, deniz kaplumbağalarının (Caretta Caretta) yumurtalarını bıraktıkları yer olmasıdır. Bu yüzden bu kumsal koruma  altına alınmıştır. Plajın bazı bölümleri caretta caretta’ ların üreme alanı olduğu için girişe izin verilmiyor. Akşamları ise girişler tamamen kapatılıyor.
KAPUTAŞ PLAJI
Kaputaş Plajı, Türkiye’nin  en güzel, en turkuaz ve en çekici  plajıdır. Antalya’nın Kaş ve Kalkan ilçeleri arasında yer almaktadır. Eşsiz Akdeniz manzaralı bu yoldan giderken Kaş’a 17 km uzaklıktaki bu eşşiz  plaj bir tür kanyon ağzı plajıdır. Kalkan’a uzaklığı 7 km’dir. Dünya’da pek eşi benzeri olmayan bu coğrafi yapıdaki plajdaki renk tonları, turkuaz renginin belirginligi en önemli güzelliklerindendir. Yerin altından akan sular kıyıda kumlar ve çakılların arasından süzülerek denize bu doğal rengini ve serinliğini verirler. Bu bölgeye gelirseniz veya Kalkan veya Kaş’ta kiralık villa tatili yaparsanız eğer, Kaputaş Plajı’nı görmeden ve bu plajda yüzmeden asla geri dönmeyin. Kalkan’dan arabanız ile yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaşabileceğiniz konumdadır. Yaz aylarında oldukça kalabalık olan bu plaj, İngiliz Independent gazetesi tarafından dünyanın en romantik plajı seçilmiştir.
KAYAKÖY
Kayaköy, Fethiye’nin tanınmış köylerinden birisidir, turistik bir yerleşim yeri olup turizm için çok önemli bir konuma sahiptir. Ondokuzuncu yüzyılda dağın yamaçlarına kurulmuş, Osmanlı İmparatorluğu zamanında yaklaşık üç bin nüfuslu bir yerleşim yerine dönmüştür, Rum halkı yaşamıştır. Eski ismi Karmylassos veya Levissi diye adlandırılan bir köydür. Fethiye 1957 depremi sonrası köy; bir harebeye dönmüştür ama halen o günden beri açık müze niteliğindedir. 1923 mübadele dönemi sırasında Batı Trakyalı vatandaşlarımız buraya yerleşmiş ama Rumların kurduğu şehrin alt yapısına çok uyum sağlayamamışlar ve ovada yeni bir yerleşim yeri kurmuşlardır. Çevrede; kiliseler ve 14 adet şapel vardır. Ölüdeniz Plajı’na arabanız ile yaklaşık 10-15 dakikadır, Gemiler Plajına yaklaşık aracınızla 10 dakikadır. Son zamanlarda çevrede çok fazla müstakil villa inşaa edilmiş olup yerli ve yabancı turistlere kiraya verilmeye başlanmıştır.
FETHİYE
Muğla iline bağlı bu büyülü ilçe turizm bakımından dünyada yerini en üstlerde almıştır. İnanılmaz güzellikteki ve renklerdeki plajları, enfes yat limanı, modern çarşısıyla ve hareketli gece hayatıyla, ulaşımı her yerden rahat, kara, deniz ve hava yollarıyla rahatlıkla ulaşılabilen, Tanrının Cennet’ten dünyaya bahşettiği güzelliktir burası. Kalkan’a olan uzaklığı 90 km’dir. Kelebekler vadisini gezebilir, Babadağ’dan paraşütle atlayabilirsiniz. Fethiye il olmamasına rağmen, son yıllarda il olma yolunda giden, Türkiye’de sayılı butik şehirlerin arasına girmeyi sonuna kadar hak etmiş bir yerleşim yeridir. Fethiye’de oldukça çok görülen İngilizler, buraya yerleşmişler, buradan konut almışlar, işyeri açmışlar ve birçoğu da Türk halkıyla evlenmiş ve buranın yerlisi olmuşlardır. Fethiye’nin ünlü “balık hali” ne uğramalısınız mutlaka, tam şehrin merkezinde bulunan bu yemek mekanında taze balıklar, et restaurantları ve çeşitli baharat satan aktarları bulabilirsiniz. Yat limanında huzurlu bir yürüyüş yapıp çevredeki cafelerde yorgunluğunuzu atıp dinlenebilirsiniz. Yine yat limanından tekne turu yapabilirsiniz, 12 adalara yolculuk çok keyifli olacaktır. Dünyaca ünlü uzun bir sahil şeridine sahip olan Çalış Plajı’da gidip görülmesi gereken yerler arasındadır.
 
KAŞ
Kaş, dünya turizminin önemli kentlerinden birisi olan Antalya’nın bir ilçesidir. Antalya’ya 200 km uzaklıktaki Kaş hemen 4 km uzaklıkta Yunanistan’ın Meis adası ile komşudur. Meis Adası’na en yakın noktayı oluşturan Kaş, tarihi eserler bakımından da tam bir doğa cennetidir. Kaş, kiralık yazlık villa bakımından çok revaçta olan bir bölgedir. Çukurbağ Yarımadası bir dil gibi denize uzanmakta, Yarımada aynı zamanda güzel manzarasıyla 3 km’lik güzel bir yürüyüş parkurudur. Kaş`ın içinde tertemiz sularıyla Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı ve Akçagerme Plajı gibi ünlü plajlar vardır. Ayrıca kayıkla ve tekneyle Limanağzı Plajı`na da gidilebilir. Kaş, Akdeniz’deki en ünlü dalış bölgelerindendir. Kayalıklarla kaplı sahiller, mağaralar, tüneller, kanyonlar, ve su altı gemi batıklarıyla eşsiz bir dalış deneyimi yaşanabilir. Zengin su altı ekolojisi, bitki örtüsü ve yosun çesitleri, kristal temizlikteki deniz suyu mart ayından yıl sonuna kadar dalgıçlara  müthiş bir dalış deneyimi yaşatır.
Stone House 1
En çok tercih edilen

Stone House 1

İslamlar Köyü, Kalkan24 / 12
Villanın Günlük Fiyatı 400 TL
4+2 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Şömineli Villa
Balayı Villası için ideal
Stone House 2
En sevilen balayı villası

Stone House 2

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 400 TL
4+2 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Şömineli Villa
Balayı Villası için ideal
Suite La Mer
Balayı için ideal

Suite La Mer

Kördere Mevkii , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Balayı için ideal
Villa Açelya
Balayı için benzersiz

Villa Açelya

Kızıltaş Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Isıtmalı Havuzlu Villa
Balayı Villası için ideal
Bahçe Jakuzili Villa
Villa Alaca 1
Balayı için ideal

Villa Alaca 1

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 564 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı İç Havuzlu Villa
Villa Alaca 2
Balayı için ideal

Villa Alaca 2

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzili
Villa Alaca 3
Deniz Manzaralı

Villa Alaca 3

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 564 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Alaca 4
Ekonomik Villa

Villa Alaca 4

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
7 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Alara
Muhteşem Tasarım

Villa Alara

İslamlar, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.045 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Albatros
Muhteşem Deniz Manzaralı

Villa Albatros

Akbel Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 900 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Villa Alis
En uygun 4 Kişilik villa

Villa Alis

İslamlar Köyü, Kalkan12 / 12
Villanın Günlük Fiyatı 386 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Villa
Villa Alize 1
Doğa Manzaralı

Villa Alize 1

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Alize 2
Korunaklı Havuz

Villa Alize 2

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Alkın
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Alkın

Ortaalan Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.942 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çocuk Havuzlu Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Ametis
Gözlerden uzak..

Villa Ametis

İkizce Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 285 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Anemon
Isıtmalı Havuzlu Villa

Villa Anemon

Kızıltaş Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Anna
Gölgeli Havuz

Villa Anna

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 464 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Artar
Deniz Manzaralı

Villa Artar

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Aslan
Romantik Balayı

Villa Aslan

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.000 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Asteria
Muhteşem Manzaralı

Villa Asteria

Akbel Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Atakan
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Atakan

Ortaalan Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.942 TL
12 kişilik
6 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Ayaz
Jakuzili havuz-Meyve bahçesi

Villa Ayaz

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 571 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Havuz
Villa Badem
Deniz Manzaralı

Villa Badem

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 725 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Balayı
Isıtmalı Havuz

Villa Balayı

İkizce Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 664 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Isıtmalı Kapalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Villa Batu
Deniz Manzaralı

Villa Batu

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 714 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Bebek
Muhteşem Deniz Manzaralı

Villa Bebek

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Begonvil
Asansörlü-Deniz manzaralı

Villa Begonvil

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.357 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Jakuzuli Villa
Villa Belkız
Isıtmalı Havuz

Villa Belkız

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 800 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çocuk Havuzlu Villa
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Beril
Korunaklı Havuz

Villa Beril

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 643 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Beyaz
Terasta Manzaralı Jakuzi

Villa Beyaz

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.257 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Geniş Aileler için ideal
Villa Bluewings
Daha Lüks'ü yoktur...

Villa Bluewings

Kalamar Koyu , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 2.450 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Modern Mimarili Villa
Muhteşem Manzaralı Villa
Villa Çırağan
Çift özel havuzlu

Villa Çırağan

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.142 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
İki ayrı havuzlu
Villa Defne
Aradığınız huzur...

Villa Defne

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Dere
Jakuzili - Bahçeli

Villa Dere

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Dilara
En uygun balayı villası

Villa Dilara

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 357 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Doğa
Gözlerden uzak..

Villa Doğa

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 535 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Jakuzili
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Driw
Panaromik Patara Manzarası

Villa Driw

Üzümlü Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Ekstra Star
Kapalı ısıtmalı havuz

Villa Ekstra Star

Kördere Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 964 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Elay
Korunaklı Havuz

Villa Elay

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Hidromasajlı Duşakabin
Villa Elia
Lüks'ü sevenlere..

Villa Elia

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.550 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Elmas
Korunaklı Balayı Villası

Villa Elmas

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Emir
Terasta Manzara Keyfi

Villa Emir

Akbel Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 635 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Esma
Deniz Manzaralı

Villa Esma

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 778 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Eylül
Her odası deniz manzaralı

Villa Eylül

Ortaalan Mevkii , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.142 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Feronia
Isıtmalı Havuz

Villa Feronia

İslamlar, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Ferzan
Ultra Lüx Villa

Villa Ferzan

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.500 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Sinema Salonlu, Saunalı Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Deniz manzaralı Jakuzi
Villa Firuze
Muhafazakar aile için ideal

Villa Firuze

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Flora
Gözlerden uzak..

Villa Flora

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.429 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Jakuzili
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Forest
Günün indirimi %10

Villa Forest

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 400 TL
4+2 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Şömineli Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Fulya
Manzaraya bayılacaksınız

Villa Fulya

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Gaia
Muhteşem Tasarım

Villa Gaia

İslamlar, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Game Over
Benzersiz Tasarım

Villa Game Over

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 572 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Saunalı Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Gemicik

Villa Gemicik

Patara, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Gri
Çekirdek Aileler için İdeal

Villa Gri

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Güzel
Panaromik Deniz Mazaralı

Villa Güzel

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.371 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Osmanlı Şark Köşesi
Villa Hestia
Muhteşem Mimari

Villa Hestia

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.429 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Jakuzili
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Hill
Açık ve Isıtmalı Kapalı Havuz

Villa Hill

İslamlar, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Ihlara
Romantik Balayı

Villa Ihlara

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Isıtmalı Havuz
Villa İmera
Muhteşem Mimari

Villa İmera

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.429 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Jakuzili
Çekirdek Aileler için ideal
Villa İznik
Kalamar koyu manzaralı

Villa İznik

Kalamar Koyu , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Panoramik Manzaralı Villa
Villa Jasem 1
Harika Deniz Manzaralı

Villa Jasem 1

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Jasem 2
Harika Deniz Manzaralı

Villa Jasem 2

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Jasem 3
Harika Deniz Manzaralı

Villa Jasem 3

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Jasem 4
Harika Deniz Manzaralı

Villa Jasem 4

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Jasem 5
Muhteşem Deniz Manzaralı

Villa Jasem 5

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Jasem 6
Muhteşem Deniz Manzaralı

Villa Jasem 6

Çukurbağ Yarımadası, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.250 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çocuk Havuzlu Villa
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Jilda
Lüks'ü sevenlere..

Villa Jilda

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.400 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Hamam
Sinema Sistemi
Villa Karanfil
Deniz Manzaralı

Villa Karanfil

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa KarBeyaz
Muhteşem Deniz Manzarası

Villa KarBeyaz

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Villa Kırmızı
Benzersiz mimari..

Villa Kırmızı

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Kristal
Isıtmalı Havuz

Villa Kristal

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Kumsal
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Kumsal

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa La Mer
Lüks'ü sevenlere..

Villa La Mer

Kördere Mevkii , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.500 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa La Mer Azur
Lüks'ü sevenlere..

Villa La Mer Azur

Kördere Mevkii , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.642 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Leda
Isıtmalı Havuz

Villa Leda

Kalamar Koyu, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 892 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Light
Muhteşem Balayı

Villa Light

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 992 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Kapalı ve Açık Isıtmalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Villa Lykia
Deniz Manzaralı

Villa Lykia

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 928 TL
9 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Manolya
Deniz Manzaralı

Villa Manolya

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Manolya.
Huzurlu aile tatili

Villa Manolya.

Ortaalan Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.257 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Manzara
Kalamar koyu manzaralı

Villa Manzara

Kalamar Koyu , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
8+2 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Panoramik Manzaralı Villa
Villa Mara
Muhteşem manzara

Villa Mara

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.550 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Mavi
Gözlerden uzak..

Villa Mavi

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 714 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Mehtap
Kalabalık gruplar için

Villa Mehtap

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.321 TL
11 kişilik
6 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Melis
Deniz Manzaralı

Villa Melis

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 992 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Melisa
Deniz Manzaralı

Villa Melisa

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Meryem
Lüks'ü sevenlere..

Villa Meryem

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.357 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Jakuzuli Villa
Villa Meşe
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Meşe

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 535 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Metehan
Deniz Manzaralı

Villa Metehan

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.142 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çocuk Havuzlı Villa
Çekirdek ve Geniş Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Villa Mimoza
Ekolojik Ahşap Villa

Villa Mimoza

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Moonlight
Balayı için ideal

Villa Moonlight

Sarıbelen, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 565 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzili
Villa More
Isıtmalı Havuz

Villa More

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Mountain
Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu

Villa Mountain

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Saunalı ve Türk Hamamı
Balayı Villası için ideal
Villa Mozaik
Romantik Balayı

Villa Mozaik

İslamlar , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Teras Jakuzuli Villa
Villa Mucize
Köşkte doğa manzaralı

Villa Mucize

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 714 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Müge
Korunaklı Havuz

Villa Müge

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı İçin İdeal
Çekirdek Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Villa Mügem
Korunaklı Havuz

Villa Mügem

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı İçin İdeal
Çekirdek Aileler için ideal villa
Jakuzili Villa
Villa Müjgan 1
Korunaklı Havuz

Villa Müjgan 1

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Naz
En çok tercih edilen

Villa Naz

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Nergis
Muhteşem Kalkan Manzaralı

Villa Nergis

Ortaalan Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.350 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Nergiz
Korunaklı Havuz

Villa Nergiz

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Nilüfer
Romantik Balayı

Villa Nilüfer

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Niran 1
Isıtmalı Havuz

Villa Niran 1

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Niran 3
Korunaklı Havuzlu

Villa Niran 3

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Niran 4

Villa Niran 4

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 928 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Jakuzili Villa
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Niran 6
Isıtmalı Kapalı Havuz

Villa Niran 6

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Niran 7
Isıtmalı Kapalı havuz

Villa Niran 7

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 850 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı kapalı havuz
Villa Niran 8
Isıtmalı Kapalı havuz

Villa Niran 8

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 850 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı kapalı havuz
Villa Niran 9
Isıtmalı Kapalı Havuz

Villa Niran 9

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 750 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa North Star
Isıtmalı havuz

Villa North Star

Kördere Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 635 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Isıtmalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Villa Olivella
Muhteşem manzara

Villa Olivella

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.550 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Önay 1
Çocuk Havuzlu Jakuzili Villa

Villa Önay 1

Çukurbağ Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4+1 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Önay 2
Çocuk Havuzlu Jakuzili Villa

Villa Önay 2

Çukurbağ Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4+1 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Önay 3
Geniş Aileler İçin İdeal

Villa Önay 3

Çukurbağ Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 670 TL
6+2 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Otantik
Balayı için ideal

Villa Otantik

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 678 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Öykü
Deniz Manzaralı

Villa Öykü

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 675 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Ozon
Balayı Villası için ideal

Villa Ozon

Üzümlü Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Çocuk Havuzlu Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Palmiye
Asansörlü-Deniz manzaralı

Villa Palmiye

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.357 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Jakuzuli Villa
Villa Panorama 1
Lüks'ü sevenlere..

Villa Panorama 1

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 892 TL
9 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Muhteşem Manzaralı Villa
Villa Panorama 2
Deniz Manzaralı

Villa Panorama 2

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 892 TL
9 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Muhteşem Manzaralı Villa
Villa Panorama 3
Keyfin ötesinde..

Villa Panorama 3

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 892 TL
9 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Muhteşem Manzaralı Villa
Villa Papatya
Muhteşem Deniz Manzarası

Villa Papatya

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
10+2 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Villa Paradise
Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu

Villa Paradise

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.214 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Saunalı ve Türk Hamamı
Balayı Villası için ideal
Villa Patara
Açık ve Kapalı Havuz

Villa Patara

Patara, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 714 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Açık ve Kapalı Isıtmalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Villa Peak

Villa Peak

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 900 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Geniş Aileler için ideal Villa
Jakuzili Villa
Villa Rana
Muhteşem Tasarım

Villa Rana

İslamlar, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Reyhan
Korunaklı Havuz

Villa Reyhan

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Reyyan
Korunaklı Havuz

Villa Reyyan

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 550 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Ruby
Zarif tasarım - Deniz manz.

Villa Ruby

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Safir
Bebek yataklı

Villa Safir

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Şahin
Korunaklı Havuz

Villa Şahin

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Villa
Villa Samui
2019 Rezervasyonu Aktif

Villa Samui

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 928 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Deniz manzaralı Jakuzi
Villa Sardunya
Tekrar gelmek isteyeceksiniz

Villa Sardunya

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Seboş
Muhteşem Deniz Manzarası

Villa Seboş

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
12 kişilik
6 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Villa Sera
Geniş Aileler İçin İdeal

Villa Sera

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.257 TL
14 kişilik
7 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Villa Sky
Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu

Villa Sky

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Saunalı ve Türk Hamamı
Balayı Villası için ideal
Villa Splash

Villa Splash

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 850 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Jakuzili Villa
Isıtmalı Kapalı Havuz
Villa Sungur
Terasta Jakuzi Keyfi

Villa Sungur

Akbel Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 715 TL
8 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çekirdek Aileler için ideal
Teras Jakuzili
Villa Tamer
Balayı Villası

Villa Tamer

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 582 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Tepe
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Tepe

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 928 TL
12 kişilik
6 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Çocuk Havuzlu Villa
Çocuk Oyun Alanlı Villa
Villa Trend
En Trend - Isıtmalı havuz

Villa Trend

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 921 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Isıtmalı Kapalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Saunalı Villa
Villa Truva Kalkan
Geniş aileler için...

Villa Truva Kalkan

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.143 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Tulpa
Muhteşem Deniz Manzarası

Villa Tulpa

Kızıltaş Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.427 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal
Sonsuzluk Havuzlu
Villa Tutku
Korunaklı Havuz

Villa Tutku

Üzümlü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Tzia
Lüks'ü sevenlere..

Villa Tzia

Merkez, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.550 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Villa Umaya 1
Korunaklı Havuz

Villa Umaya 1

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Umaya 2
Korunaklı Havuz

Villa Umaya 2

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 607 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Ural
Isıtmalı havuz

Villa Ural

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Isıtmalı Kapalı Havuz
Balayı Villası için ideal
Villa Utku
Çekirdek Aileler için

Villa Utku

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Villa Valentina
Lüks'ü sevenlere..

Villa Valentina

Kördere Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 785 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal villa
Sinema Sistemi
Sonsuzuk Havuzu
Villa Venüs
Dergilere kapak olan villa

Villa Venüs

İslamlar , Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Villa
Villa Wild
Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu

Villa Wild

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.285 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Saunalı ve Türk Hamamı
Balayı Villası için ideal
Villa Wooden
Deniz Manzaralı

Villa Wooden

Akbel Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 850 TL
8 kişilik
4 yatak odalı
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Villa Yakut
Çekirdek Aileler için

Villa Yakut

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Yamaç
Deniz Manzaralı

Villa Yamaç

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 428 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Villa
Villa Yamaç 2
Deniz Manzaralı

Villa Yamaç 2

Kalkan, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 500 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzuli Villa
Villa Yasemin

Villa Yasemin

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Yasin
Balayı İçin İdeal

Villa Yasin

Yeşilköy, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 429 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Yayla
Çocuk Havuzlu Villa

Villa Yayla

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 650 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal Villa
Balayı Villası için ideal
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Yeşil
Romantik Balayı

Villa Yeşil

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 714 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Balayı Villası için ideal
Jakuzili Villa
Villa Yonca
Geniş aileler için...

Villa Yonca

Akbel Mevkii, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 950 TL
10 kişilik
5 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal villa
Jakuzuli Villa
Villa Yufen
Patara Plajına yakın

Villa Yufen

Patara Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
2 kişilik
1 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili Villa
Balayı Villası için ideal
Villa Zaza
Kapalı ısıtmalı havuz

Villa Zaza

Kördere Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.135 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Geniş Aileler için ideal Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Isıtmalı Havuzlu Villa
Villa Zeta
Açık ve Isıtmalı Kapalı Havuzlu

Villa Zeta

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 642 TL
6 kişilik
3 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Jakuzili Havuz
Çekirdek Aileler için ideal
Çocuk Havuzlu Villa
Villa Zeytin
Eko tasarım - Deniz manzaralı

Villa Zeytin

Kızıltaş Mevki, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 1.071 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Çekirdek Aileler için ideal
Balayı Villası için ideal
Villa Zeytin İslamlar
Korunaklı Havuz

Villa Zeytin İslamlar

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Deniz manzaralı
Jakuzili Villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Zeytin Üzümlü
Korunaklı Havuz

Villa Zeytin Üzümlü

Üzümlü Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 700 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal
Villa Zümrüt
Korunaklı Havuz

Villa Zümrüt

İslamlar Köyü, Kalkan
Villanın Günlük Fiyatı 600 TL
4 kişilik
2 yatak odalı
Havuzu korunaklı villa
Doğa manzaralı
Jakuzili villa
Çekirdek Aileler için ideal villa
Balayı Villası için ideal

Unfortunately there are no car rental offers at this location at the moment.