Neden Saklı Villa?

SAKLI VİLLA; Ticaret bakanlığından onaylı internet üzerinden Villa kiralama hizmetleri, villa satım ve alım işlemleri gerçekleştiren saygın bir emlak şirketidir. Turizm, Tur, Gezi ve Organizasyon firması değildir. Profesyonel emlak ticareti Villa kiralama hizmetleri yapmaktadır.

Vergi Levhamıza ve Fatura örneğine bakabilir, yayımlıyor olduğumuz vergi levhamızın gerçekliğini ve güncelliğini, internet vergi dairesinden de sorgulayabilirsiniz.

Ayırca kurumumuz internet üzerinden
emlak danışmanlığı yapması bakanlık tarafından onaylı
sektörün ilk kurumu olma özelliği taşımaktadır. 

Güvenli Rezervasyon Sistemi (GRS) nedir?

Güvenli rezervasyon sistemi (GRS), saklivilla.com’un kullanmış olduğu, hem ev sahiplerimiz hem de misafirlerimizin çıkarlarını koruyarak ev kiralama sistemini her iki taraf için güvenli hale getiren rezervasyon modelidir.

Sizi en iyi anlayan firma olmamız nedeniyle,
her yıl binlerce tatilsever’in bizimle tatil yapmayı tercih ettiğini biliyor muydunuz?

Tatilseverler www.SAKLIVİLLA.com’u tercih ediyor.

Çünkü;

Saklı Villa ekibi olarak, sizlere sadece villa sunmakla yetinmiyoruz. Aynı zamanda en doğru tatili planlamanız noktasında da özel bir destek süreci sağlıyoruz. Tatiliniz için muhteşem planlar yaptıysanız ve villa kiralayacaksanız, hangi bölgede kiralama yapmanız gerektiği, hangi villanın daha doğru olduğu gibi konularda da ücretsiz mentörlük desteği sunuyoruz.

Yaz tatilinizi, isteklerinizi veya balayı tatilinden beklentilerinizi bizimle paylaşın. Ekibimiz sizi dinlesin, isteklerinizi analiz etsin ve hem bölge hem de villa noktasında size en doğru seçenekleri, ekonomik talepleriniz ile entegreli bir şekilde hazırlasın. Sizler hayallerinizi bizimle paylaşıyorsunuz, biz ise en lüks ve en özel villalarımız ile bu hayallere can veriyoruz.

Planlama sonrasında ki süreçte ise, karşılanmanız ve tatil sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek konusunda da yine ekibimiz yanınızda yer alsın. Kısacası baştan sona, mükemmel ve her an destek alabileceğiniz bir yaz tatili veya balayı tatili için gerekli olan süreci birlikte tamamlayalım. Bu esnada size, gerek ailenizle benzersiz bir tatil şekli gerekse her anı aşk dolu geçen bir balayı tatilinin tadını çıkarmak kalsın.

 İşte tüm bunları ciddiyetle yaptığımız ve memnun kalındığı için saklıvilla.com.