Villa Kiralama-SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

İlk kez mi villa kiralıyorsunuz?

En sık sorulan sorulardan size kolaylık olması için özel bir bölüm derledik.

Aklınıza takılan diğer tüm sorular için 0532 58 494 58 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

Villalarımızın  mutfaklarında kullanabileceğiniz araç ve gereçler tam donanımlı olup sadece blender tarzı bazı elektronik ürünler bulunmamaktadır, (tam listelerine villamızın linkini tıklayarak erişebilirsiniz.)
Villa kapasitesindeki her misafir için; bir banyo ve yüz havlusu bulunmaktadır. Yataklar hazırlanmış ve temiz çarşaflar ile teslim edilmektedir.
Özel eşyalarınız dışında kullanmayı öngördüğünüz miktarlarda bulaşık ve çamaşır deterjanı getirebilirsiniz veya bunları da market alışverişlenizi yaparken temin edebilirsiniz.
Bunların dışında plaj havlusu da getirebilirsiniz.
Fotograf makinesi getirmeyi ve mutlu tatil fotograflarınızı #saklivilla etiketi ile paylaşmayı unutmayınız.

Villalarda genel olarak ihtiyaç malzemelerinin tümü bulunur. Detaylı listesine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Aksi belirtilmedikçe, elektrik, su, internet giderleri, tüpgaz ücreti, villanın giriş çıkış temizliği (haftada bir kez yapılır), havlu ve çarşaf değişimi ve havuz, bahçe bakımı da fiyatlara dahildir.

Sadece size ait yüzme havuzu ve havuz terası olan villalardır.

Villa sahibi tarafından talep edilen minimum konaklama süresidir ve villalara göre farklılık gösterebilmektedir. Genellikle villamız 4-5 geceden az konaklama kabul etmemektedir.

Tüm villamızın
Giriş saatleri 16.00 ve sonrası,
Çıkış saatleri 10.00 ve öncesi şeklindedir.
Lütfen farklı bir saat teklif etmeyiniz!

Yeni evli çiftlere uygun şekilde tasarlanmış genellikle tek yatak odalı ve jakuzisi olan havuzu
dışarıdan görünmeyen güzel vakit geçirebilecekleri özel villalara verilen isimdir.

Havuzu ve bahçesinin etrafı doğal, yüksek duvarlar veya çit vb setlerle kapatılarak villanın dışarıdan görünmesinin tamamen engellenerek muhafazakar aileler için korunaklı hale getirilmiş villalara denilir.

Havuzlar günlük düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Klor ve ph seviyesi ölçüleri yapılıp duruma göre iilaçlanarak hijyenilk olarak tertemiz tutulmaktadır.
Ekipler misafirlerimizin rahatsız olmaması için genellikle sabah 06:00 ile 09:00 arası veya sizin istediğiniz bir saatte villalarımızı ziyaret etmektedirler. Bazı villalarda motor dairesinden işlem yapılmaktadır. Ekibimizi görmeniz bile gerekmeyebilir.

Villalar misafirlerin girişinden önce temizlenir, çarşaf, havlu vb. her türlü tekstil ürünlerinin değişimi yapılır.
İki hafta üzeri konaklamalarda ücretsiz olarak haftada bir ara temizlik yapılır. Bunun için bedel alınmaz.
Daha sık temizlik talepleri için ek ücretlendirme yapılmaktadır. Ayrıca villanıza ücretli olarak hizmetçi, aşçı talep edebilirsiniz.

Tatilinizden 24 saat önce Saklı Villa ekibi sizinle iletişime geçerek, sizi kimin karşılayacağı ve buluşma noktası bilgilerini size iletecektir. Villaya ulaşım ve yerleşim aşamasında ekibimizden bir görevli size refakat edecektir.
Not: Ulaşım tamamen size aittir.

Evet, Saklı Villa olarak Türkiye’de çok az sayıda olan bayan kaptanlar ile hizmet vermekteyiz.

Hayır, SaklıVilla.com sitemizden yapacağınız önbaşvurular kesin rezervasyon yerine asla geçmez. Ekibimiz ilk müsait olduğu anda size dönüş sağlar ve kesin rezervasyon işlemini birlikte yaparsınız.

Uçak ile gelecek misafirlerimiz; Kalkan, Kaş, Fethiye, Göcek, Dalyan ve Marmaris’te bulunan villalara en yakın Dalaman Havalimanını tercih etmelidirler.

Hayır, SaklıVilla.com’un EN İYİ FİYAT GARANTİSİ bulunmaktadır. Aynı tarihlerde aynı villaları herhangi bir yerde daha ucuz bulursanız, rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonraki 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanmaya hak kazanırsınız.

Hayır, SaklıVilla.com olarak kredi kartı bilgilerinizi her ne kadar güvenli de olduğu söylense banka görevlileri dahil herhangi bir şahıs, kurum ya da bir firma ile paylaşmamanızı öneririz.

Tatil yapacağınız villa ve bölgeler oldukça güvenli olup her yıl binlerce tatil sever bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde yapmaktadırlar.
Tavsiyemiz, evinizde yaptığınız pratik kapı kilitleme, evde para vb değerli eşya bırakmama önlemleri villanız da tatil yaparken de almanız yönündedir.

Hayır. Ulaşım tamamen size aittir. Ulaşım için araç kiralamanız, transfer hizmeti satın almanız veya taksi tutmanız gerekmektedir. Bölgede gezilecek çok yer olduğu için mümkünse aracınız ile gelmenizi tavsiye ederiz. Villaların bulunduğu bölgeler küçük yerleşim yerleri olduğu için, toplu taşımalara mesafe konusunda zorluk yaşanabilmektedir. Market alışverişi, vb. şeyler için de araç gerekli olmaktadır.

Web sitemizde NEDEN SAKLI VİLLA? menüsünden Tüm resmi bilgilerimize erişebilirsiniz. SAKLİVİLLA.COM, TY GRUP güvencesinde TÜRSAB üyesi bir turizm firmasıdır.
Firmamız 6 yıldır güvenle hizmet vermekte ve “internet tabanlı emlak danışmanlığı” yetkisine de sahip bu sektörde ilk firmadır. Türsab 12871 numarası ile hizmet vermektedir.